Omlouváme se

v návaznosti na celostátní vývoj cen dojde od 1.1. 2021 ke změně ceníku za provedenou péči.

Změna se netýká hodnot zakoupených dárkových poukazů a již vystavených faktur z fondů FKSP či jiných předplacených ozdravných programů.


Chcete-li se objednat klasicky telefonem, sms, emailem, není nic snažšího, než to udělat.  V případě, že víte, co chcete, a již nás znáte, můžete vyzkoušet i rezervační systém.       

Záleží na vás, my se vždy těšíme.


Ceník ošetření a konzultací 

Trakce páteře na autotrakčním lehátku

Nácvik polohování, výuka svalové relaxace,

dechové cvičení v délce 30 minut.

350 Kč

Masáž 30/60                               

30 min./60min.

Masáž dle výběru partie a intenzity.

Na výběr je relaxační, tonizující, korekční, před nebo po sportovním výkonu. 

400,-/800,-Kč

Masáž 90+

Masáž dle výběru partie a intenzity.

Na výběr je relaxační, tonizující, korekční, před nebo po sportovním výkonu. Doplněno o ošetření fascií a prvky měkkých technik a mobilizací.

1200,- Kč

Péče Fyzioterapeuta 30

30 minut komplexní péče při odstraňování problému

Konzultace problému, ošetření podkoží a spoušťových bodů, fascií, post izometrická relaxace, ošetření svalových úponů, automobilizace kloubních spojení.

400,- Kč

Péče Fyzioterapeuta 60

60 minut komplexní péče při odstraňování problému

Konzultace problému, ošetření podkoží a spoušťových bodů, fascií, postizometrická relaxace, ošetření svalových úponů a vláken, automobilizace kloubních spojení,Dornova metoda, korekční cvičení, fixace správných posturálních funkcí.

800,- Kč

Péče Fyzioterapeuta 90

90 minut komplexní péče při odstraňování problému

Konzultace problému, ošetření podkoží, fascií,
postizometrická relaxace, ošetření svalových úponů a vláken, automobilizace kloubních spojení, Dornova metoda, korekční cvičení, fixace správných posturálních funkcí. 

1200,- Kč

Breussova masáž

30 minut masáže na uvolnění páteře                 Relaxační a uvolňující masáž, při které dojde k uvolnění a protažení páteře. Vhodná pro přípravu na Dornovu metodu.

400,- Kč

Dornova metoda

30 minut ošetření Dornovou metodou              Vyšetření, usazení a mobilizace kloubních spojení pomocí fyzioterapeuta a vašeho aktivního pohybu.

400,- Kč

Breuss + Dorn ošetření

Spojení dvou metod pro zvýšení účinku obou metod navzájem. Povolení Breussovou metodou a následná mobilizace kloubních spojení je doporučovanou kombinací péče o tělo.  

800,- Kč

Vyšetření - konzultace 30

30 minut problematiky vašeho těla                    Kdo se chce něco o svém těle dozvědět, přiučit se, pochopit souvislosti a nechat se vyšetřit někým po odborné stránce. Naučit se, jak tělu ulevit a jakou prevenci zvolit.

400,- Kč

Vyšetření - konzultace 60

60 minut problematiky Vašeho těla.                     Kdo se chce něco o svém těle dozvědět, přiučit se, pochopit souvislosti a nechat se vyšetřit někým po odborné stránce. Naučit se, jak tělu ulevit a jakou prevenci zvolit.

800,- Kč

Chcete nás kontaktovat?