Chcete-li se objednat klasicky telefonem, sms, emailem, není nic snažšího, než to udělat.  V případě, že víte, co chcete, a již nás znáte, můžete vyzkoušet i rezervační systém.       

Záleží na vás, my se vždy těšíme.


Ceník ošetření a konzultací 

Trakce páteře na autotrakčním lehátku

Nácvik polohování, výuka svalové relaxace,

dechové cvičení v délce 30 minut.

200 Kč

Masáž 30/60

30 min./60min.

Masáž dle výběru partie a intenzity.

Na výběr je relaxační, tonizující, korekční, před nebo po sportovním výkonu. 

300,-/600,- Kč

Masáž 90+

Masáž dle výběru partie a intenzity.

Na výběr je relaxační, tonizující, korekční, před nebo po sportovním výkonu. Doplněno o ošetření fascií a prvky měkkých technik a mobilizací.

900 Kč

Péče Fyzioterapeuta 30

30 minut komplexní péče při odstraňování problému

Konzultace problému, ošetření podkoží a spoušťových bodů, fascií, post izometrická relaxace, ošetření svalových úponů, automobilizace kloubních spojení.

300 Kč

Péče Fyzioterapeuta 60

60 minut komplexní péče při odstraňování problému

Konzultace problému, ošetření podkoží a spoušťových bodů, fascií, postizometrická relaxace, ošetření svalových úponů a vláken, automobilizace kloubních spojení,Dornova metoda, korekční cvičení, fixace správných posturálních funkcí.

600 Kč

Péče Fyzioterapeuta 90

90 minut komplexní péče při odstraňování problému

Konzultace problému, ošetření podkoží, fascií,
postizometrická relaxace, ošetření svalových úponů a vláken, automobilizace kloubních spojení, Dornova metoda, korekční cvičení, fixace správných posturálních funkcí. 

900 Kč

Breussova masáž

30 minut masáže na uvolnění páteře                 Relaxační a uvolňující masáž, při které dojde k uvolnění a protažení páteře. Vhodná pro přípravu na Dornovu metodu.

300 Kč

Dornova metoda

30 minut ošetření Dornovou metodou              Vyšetření, usazení a mobilizace kloubních spojení pomocí fyzioterapeuta a vašeho aktivního pohybu.

300 Kč

Breuss + Dorn ošetření

Spojení dvou metod pro zvýšení účinku obou metod navzájem. Povolení Breussovou metodou a následná mobilizace kloubních spojení je doporučovanou kombinací péče o tělo.  

600 Kč

Vyšetření - konzultace 30

30 minut problematiky vašeho těla                    Kdo se chce něco o svém těle dozvědět, přiučit se, pochopit souvislosti a nechat se vyšetřit někým po odborné stránce. Naučit se, jak tělu ulevit a jakou prevenci zvolit.

300 Kč

Vyšetření - konzultace 60

60 minut problematiky Vašeho těla.                     Kdo se chce něco o svém těle dozvědět, přiučit se, pochopit souvislosti a nechat se vyšetřit někým po odborné stránce. Naučit se, jak tělu ulevit a jakou prevenci zvolit.

600 Kč

Chcete nás kontaktovat?